Hakkımızda

Hakkımızda

İzabel Tekstil olarak bizler, 2014 yılında İstanbul’da kurulduk. Tekstil sektöründe yenilikçi adımlar atmayı kendimize hedef belirlediğimiz bu yolda, bünyemizde yer alan son teknolojiye sahip makinelerimiz ve hammadde kullanımlarımız sayesinde yıllardır siz değerli müşterilerin hizmetindeyiz. İnsan ve doğa dostu ürünlerimizi, kalite ve etik değerler altında birleştiriyoruz. Yenilikçi ürünlerimizi, siz değerli tüketicilerimize en iyi ve en hızlı şekilde sunmak için çalışıyoruz. Temelimizde ise kalite, yüksek hız, düşük maliyet ve müşteri memnuniyeti yatıyor. Biliyoruz ki verimli ve sürdürülebilir iş sonuçlarına ulaşmak kolay değil. Bizler, bunu kurulduğumuz yıldan bugüne, prensip haline getirdiğimiz etik değerler çerçevesinde ve her zaman dürüst iş ahlakını benimseyerek gerçekleştiriyoruz. Bu doğrultuda bize inanan ve güvenen tüm yurt içi ve yurt dışındaki müşterilerimizin de yüzünü güldürmeye devam ediyoruz.

Vizyonumuz

Vizyonumuz

İzabel Tekstil olarak sektörün lider firması olma hedefiyle çıktığımız bu yolda, rekabetçi çalışma ortamını benimsiyoruz. Müşteri memnuniyetini merkezimize aldığımız çalışma prensibimiz ile müşterilerimize hızlı, kaliteli ve yenilikçi ürünler sunmak önceliğimiz. Kendi AR-GE’sini üretebilen firmaların, orta ve uzun vadede ayakta kalabileceğine olan inancımız ise bugüne kadar hedeflerimizi bu doğrultuda şekillendirmemize yardımcı oldu. Bizler, kaliteyi, ucuz maliyet ile buluşturarak sektörün lider firması olmak için çalışan ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Misyonumuz

Misyonumuz

Bizim için müşterilerimizin memnuniyeti son derece önemli. Taleplerini gerçekleştirdiğimiz her müşterimizin, bizden en hızlı, en kaliteli ve en hesaplı hizmeti almasını hedefliyoruz. Bu nedenle çalışma prensibimizi, bu hedef doğrultusunda şekillendiriyoruz. Öte yandan temel görevlerimizden bir diğeri ise tekstil sektöründe yarattığımız insan kaynağını en iyi şekilde kullanmak. Bu doğrultuda personelimizin de gelişimine katkıda bulunmak için çabalıyor ve onlara en uygun çalışma ortamını yaratmak için çalışıyoruz. Çünkü biliyoruz ki mutlu personel, kaliteden ödün vermeyen hizmet ve mutlu müşteriler demek.